01

Sep
2016

UtilDeco angajeaza Designer grafic (Web designer)

Posted By : UtilDeco - Unitate Protejata/ 361 0

Cauti un loc de munca care sa te multumeasca atat pe plan profesional, cat si personal? Esti cel mai bun graphic designer din Iasi si iti plac provocarile? Noile proiecte Util Deco vin in intampinarea dorintelor tale!

Candidatul ideal este o persoana creativa, pasionata de domeniul web, cu spirit de initiativa, organizata si adaptabila la situatiile noi care vrea sa participe la dezvoltarea unor proiecte deosebite si provocatoare!

Esti candidatul ideal daca:

  • cunosti Photoshop si Corel Draw;
  • ai experienta in grafica pentru web si mobil;
  • esti atent la detalii si faci lucruri de calitate;
  • esti dornic sa inveti lucruri noi si esti creativ;
  • ai abilitati bune de comunicare si ai simtul umorului;
  • esti o persoana sociabila care lucreaza bine in echipa;
  • esti o persoana responsabila si indeplinesti sarcinile cu seriozitate;
  • ai un portofoliu minim de clienti.

Constituie avantaj sa ai cunostinte de:

  • HTML/CSS
  • php, MySQL

Responsabilitati:

  • Creatie si executie materiale grafice;
  • Branding, rebranding, logo, carti vizita;
  • Bannere, flyere, roll-up-uri, mape de prezentare;
  • Alte materiale promotionale ce le putem utiliza in mediul online sau offline;

Beneficii:

  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata, 8 ore/zi luni-vineri;
  • Salariu fix, motivant;
  • Bonusuri in functie de rezultate;
  • Posibilitatea de a participa la cursuri de pregatire profesionala;
  • Stabilitate si siguranta;
  • Mediu de lucru atractiv.

Asteptam CV-ul tau si scrisoarea de motivatie prin e-mail la adresa: resurse.umane@utildeco.ro sau fax: 0232/275.568 pana pe data de 1.10.2016. Persoana de contact Eugenia Stalinescu, manager resurse umane.

Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu.

Leave your comment